üritused

Jõululaat Ristiku põhikoolis

Igal aastal korraldab Ristiku põhikool jõulude eel toreda laada, kus lapsed ja vanemad kauplevad peamiselt enda valmistatud käsitöö, maiustuste jpm.

Senini on infot laada kohta levitatud vaid laste, õpetajate ja vanemate kaudu, kuid tegemist on toreda ettevõtmisega ja seetõttu on oodatud ka kõik ümbruskonna inimesed

Helin-Mari Arderi ja Eeva Pargi salongikontsert

24. oktoobril kell 18.00 esinevad Helin-Mari Arder ja Eeva Park Tammsaare muuseumis salongikontserdiga “Valguse teisel poolel”.
Kõlavad Helin-Mari Arderi loodud muusika ning Eeva Pargi poolt valitud luuletused autori esituses.

Kristiina Ehini ja Silver Sepa õdus kontsert Vilde juures Kadriorus

Kontserdil "Iga hetk on kaev" loeb Kristiina oma uuemat ja vanemat loomingut ning Silver võlub helisid välja isetehtud põnevatest muusikainstrumentidest. Kirjandusest ja muusikast läbipõimunud kava on paar esitanud mitmel pool Eestis ja välismaal.

Vilde kodu intiimne ja vaimne atmosfäär toetab kontserdil ehk ka improvisatsiooni sündi. "Tahame üllatada nii iseennast kui teineteist ning kaasata publikut, et uues ajas ja ruumis sünniks midagi kordumatut,“ lisavad esinejad.

Kümnes Kadrioru Suveõhtu "KODU KADRIORUS"

Mis ühendab Tammsaaret, Peeter Esimest ja Vildet?

Nad kõik nägid oma kodu aknast Kadriorgu.

 

A.H.Tammsaare, E. Vilde, Peeter I majamuuseumid ja Lastemuuseum Miiamilla kutsuvad 15. juunil kümnendat korda toimuvale Kadrioru suveõhtule teemal „Kodu Kadriorus“.

 

Kodu ütleb palju selle elanike kohta. Pargi rohelusse peitunud suurmeeste kunagised kodud annavad täna aimu nende isikute inimlikust poolest ja nende argielust.

 

Cooperland kutsub MTÜ-sid koostööle

Cooperland on omaalgatuslik projekt, mille eesmärk on arendada välja koostöövõrgustik - Euroopa Ühispraktikad (European Cooperative Practices), mis teostatakse erinevate organisatsioonide partnerluse abil 2014 aasta kestel. Organisatsioonid on kuuest riigist: Eesti, Hispaania, Itaalia, Holland, Horvaatia, Kreeka. Rohkem infot Cooperlandi kohta leiate veebilehelt: www.cooperland.org

Kalamaja Segakoori kevadkontsert "Kalaranna laulud"

24. mail kell 12.00 toimub Telliskivi Loomelinnaku Rohelises saalis Kalamaja Segakoori kevadine kontsert "Kalaranna laulud" - ootame kõiki kuulama ja nautima!

 

Meie garanteerime Teile naeratuse näole, kala kõhtu ning kodutunde südamesse!

 

Meid toetavad:

Telliskivi Loomelinnak (www.telliskivi.eu)

Telliskivi Selts (http://www.telliskiviselts.info/)

Kalamaja Põhikool (http://www.kp.tln.edu.ee/)