Kalaranna tänava projekt

ligipääs Kalarannale tee-ehituse ajal

Kolmapäev, 24 September, 2014 (terve päev)

Kultuurikilomeeter sulgus avalikuks kasutuseks septembris 2014 ning ühtlasi suleti ka ligipääs Kalaranda. Seltsi esindajad ja linnavolikogu liikmed uurisid nii Pro Kapitalilt kui ka tee-ehitajalt Teede REV-2-lt, miks takistatakse ligipääsu avalikule mereäärele. Abilinnapea Klandorf vastas volikogu liikme järelepärimisele, et ligipääs peab ka tee-ehituse ajal olemasolevaid teid pidi tagatud olema (loe kogu vastust siit:

abilinnapea vastus Kalaranna tänava ehituse kohta_sept2014.pdf ) ning suhtlusest objektijuhiga selgus, et Kalasadama tänava äärse lukustamist õhtuks ja nädalavahetusteks nõuab nende leping Pro Kapitaliga. 

 

Igatahes nüüdseks on arusaamatused lahendatud ja Kalasadama tänavalt pääseb jälle Kalaranda, kuigi aegajalt on vaja praktiseerida tõkkejooksu üle betoontõkete.

 

 

Kalaranna tänava ehitusprojekt

Pühapäev, 30 Märts, 2014 - 13:00

Allpool seltsile viimase versioonina esitletud tänavaprojekti joonised:

  (kultuurikilomeetri lõik Kalasadama tänavast Suur-Patarei 20-ni)

 

Ning ehitushanke aluseks oleva tänavaprojekti joonised:

Kalaranna tänava ehitushanke projekt 12420-0059 AS-009-1.pdf  (kultuurikilomeetri lõik Kalasadama tänavast Suur-Patarei 20-ni)

 

Kalaranna tänava projekteerimistingimuste kavand

Reede, 1 Juuli, 2011 - 13:45

Kalaranna tänava projekteerimistingimused on paberil ja kõlbulikud arutamiseks. TLPA poolt peaks lähiajal signaal tulema, et kunas arutelu toimub. Aplaus selle peale, et tänava projekteerimisse kodanikke kaasatakse! Vist esmakordselt?!

Kalaranna%20tn%20projekteerimistingimused_kavand.doc